Kontakt Pon-Pt 9.00-18.00

tel.: 505 265 218

 • Pewne auto... Pewna jazda...
  Spokojny sen...
 • Prześwietlimy każde auto,
  a Ty
  śpij spokojnie!
 • Inspekcja samochodu        
  w 24 godziny!
Opinie klientów
DSC02575
Jolanta CH. – Białystok

Chciałam bardzo serdecznie podziękować firmie AutoRentgen za usługę wykonaną przy zakupie mojego samochodu. Pełen pozytyw, miła obsługa , a przede wszystkim robota jaką wykonują jest to profesjonalizm, z którego powinien skorzystać każdy kto pragnie kupić dobre auto i nie utopić kasy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

bartt
Bartek K. – Ełk

Wybrałem opcje wyszukanie samochodu na zlecenie. I tak :

Robota wykonana pierwszorzędnie. Podejście do sprawy z bardzo dużym zaangażowaniem. Wielki Pozytyw. Kontakt bardzo miły i profesjonalny. Bardzo dokładna fotoinspekcja (u mnie e-mail na drugi dzień rano –expres, a oprócz tego telefon zaraz po dokonaniu inspekcji i omówienie stanu pojazdu. Mimo krótkiego terminu zlecenia (zaplanowany wyjazd) zespół nie poszedł na półśrodki (mimo mojej niecierpliwości ) i znalazł auto w idealnym stanie (Mitsubishi Galant 2002r). Gigantyczna oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów (zrobione 6 inspekcji gdzie okazało się że to szroty, a w ogłoszenu oczywiście bezwypadkowy garażowany itp.). Po zakupie możliwość przygotowania samochodu do użytkowania tzn:konieczne naprawy i wymiany – oczywiście wcześniej ustalony zakres i koszt. Odebrany samochód w stanie „wsiadać i jechać” nawet umyty .Szczerze polecam auto znalezione na pewno posłuży. Zalecam zgłoszenie się jakiś czas przed planowanym zakupem by był czas na znalezienie konkretnej sztuki ( sorki za krótki czas na wykonanie zlecenia i ponaglanie )Jeżeli szukacie dobrego auta to walcie bez wachania do AutoRentgen.

DSC09211
Michał K. – Łódź

Właśnie odebrałem auto od dealera(używane). Dzięki inspekcji wykonanej przez AutoRentgen niemusiałem pokonywać ponad 300km, aby sprawdzić auto. Weryfikacja C4 przeprowadzona profesjonalnie i stan faktyczny samochodu to potwierdza. Oferta firmy GODNA POLECENIA.

klient2
Marcin N. – Warszawa

Zleciłem wyszukanie auta firmie AutoRentgen. Niestety nie trwało to tydzień czy dwa, a prawie miesiąc. Czekałem cierpliwie, kilka sprawdzonych aut i się doczekałem. Polecam firme, nie ulegają ponagleniom, a cierpliwie znosili moje telefony. W końcu się doczekałem i jestem dziś zdania, że warto było czekać. Przepraszam za niecierpliwość, teraz rozumiem, że wyszukanie dobrego egzemplarza nie jest takie proste! Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

klient3
Iwona W. – Rzeszów

Dziękuję za pomoc w zakupie moich pierwszych czterech kółek. Miałam spore obawy przed zakupem, bo znajomi nacieli się na auto powypadkowe, za które sprzedający gwarantował w 100%. Specjaliści z AutoRentgen profesjonalnie wyselekcjonowali egzemplarze godne zainteresowania i zakupu. Trochę to w prawdzie trwało, ale warto było czekać. Ja wybarałam ze względu na kolor, uwielbiam czerwony !

klient1
Andrzej B. – Gdańsk

Szukałem samochodu z rynku wtórnego. Przerażał mnie samodzielny zakupu auta w dzisiejszych czasach. Kontak do AutoRentgen otrzymałem od koleżanki, która wcześniej skorzystała z usługi inspekcji w AutoRentgen. Każda złotówka warta jest wydania, bo dwukrotnie oszczędzili mi wtopienia sporej kasy w zakup „perełki”. Szczerze polecam firme, kulturalnie, profesjonalnie, rzeczowo! Teraz tylko leje do pełna .